1053.Budapest, Ferenciek ere 5.   Telefon: +36-1/3171 644   E-mail: pegazus@pegazus.hu
Gondos előkészítés, gondtalan utazás.

Menetrend

A világbajnokság csapatai, csoportjai és menetrendje

 

A CSOPORT

B CSOPORT

C CSOPORT

D CSOPORT

A1 Oroszország

A2 Szaúd-Arábia

A3 Egyiptom

A4 Uruguay

B1 Portugália

B2 Spanyolország

B3 Marokkó

B4 Irán

C1 Franciaország

C2 Ausztrália

C3 Peru

C4 Dánia

D1 Argentina

D2 Izland

D3 Horvátország

D4 Nigéria

E CSOPORT

F CSOPORT

G CSOPORT

H CSOPORT

E1 Brazília

E2 Svájc

E3 Costa Rica

E4 Szerbia

F1 Németország

F2 Mexikó

F3 Svédország

F4 Dél-Korea

G1 Belgium

G2 Panama

G3 Tunézia

G4 Anglia

H1 Lengyelország

H2 Szenegál

H3 Kolumbia

H4 Japán

 

 

Moszkva – Luzsnyiki/Szpartak Stadion

 

június 14.

Oroszország

Szaúd-Arábia

A csoport

Moszkva, Luzsnyiki

18:00

június 16.

Argentina

Izland

D csoport

Moszkva, Szpartak

16:00

június 17.

Németország

Mexikó

F csoport

Moszkva, Luzsnyiki

18:00

június 19.

Lengyelország

Szenegál

H csoport

Moszkva, Szpartak

15:00

június 20.

Portugália

Marokkó

B csoport

Moszkva, Luzsnyiki

15:00

június 23.

Belgium

Tunézia

G csoport

Moszkva, Szpartak

15:00

június 26.

Dánia

Franciaország

C csoport

Moszkva, Luzsnyiki

17:00

június 27.

Szerbia

Brazilia

E csoport

Moszkva, Szpartak

21:00

július 1.

B1

A2

1/8 döntő 51.

Moszkva, Luzsnyiki

17:00

július 3.

H1

G2

1/8 döntő 56.

Moszkva, Szpartak

21:00

július 11.

Gy59

Gy60

1/2 döntő 62.

Moszkva, Luzsnyiki

21:00

július 15.

Gy61

Gy62

Döntő

Moszkva, Luzsnyiki

18:00

 

 

Szentpétervár

 

június 15.

Marokkó

Irán

B csoport

Szentpétervár

18:00

június 19.

Oroszország

Egyiptom

A csoport

Szentpétervár

21:00

június 22.

Brazilia

Costa Rica

E csoport

Szentpétervár

15:00

június 26.

Nigéria

Argentina

D csoport

Szentpétervár

21:00

július 3.

F1

E2

1/8 döntő 55.

Szentpétervár

17:00

július 10.

Gy57

Gy58

1/2 döntő 61.

Szentpétervár

21:00

július 14.

V61

V62

Bronz

Szentpétervár

17:00

 

 

Szocsi

 

június 15.

Portugália

Spanyolország

B csoport

Szocsi

21:00

június 18.

Belgium

Panama

G csoport

Szocsi

18:00

június 23.

Németország

Svédország

F csoport

Szocsi

18:00

június 26.

Ausztrália

Peru

C csoport

Szocsi

17:00

június 30.

A1

B2

1/8 döntő 49.

Szocsi

21:00

július 7.

Gy51

Gy52

1/4 döntő 59.

Szocsi

21:00

 

 

Kazany

 

június 16.

Franciaország

Ausztrália

C csoport

Kazány

13:00

június 20.

Irán

Spanyolország

B csoport

Kazány

21:00

június 24.

Lengyelország

Kolumbia

H csoport

Kazány

21:00

június 27.

Dél-Korea

Németország

F csoport

Kazány

17:00

június 30.

C1

D2

1/8 döntő 50.

Kazány

17:00

július 6.

Gy53

Gy54

1/4 döntő 58.

Kazány

21:00

 

 

Kalinyingrád

 

június 16.

Horvátország

Nigéria

D csoport

Kalinyingrád

21:00

június 22.

Szerbia

Svájc

E csoport

Kalinyingrád

20:00

június 25.

Spanyolország

Marokkó

B csoport

Kalinyingrád

20:00

június 28.

Anglia

Belgium

G csoport

Kalinyingrád

20:00

 

 

Nyizsnyij Novgorod

 

június 18.

Svédország

Dél-Korea

F csoport

Nyizsnyij Novgorod

15:00

június 21.

Argentina

Horvátország

D csoport

Nyizsnyij Novgorod

21:00

június 24.

Anglia

Panama

G csoport

Nyizsnyij Novgorod

15:00

június 27.

Svájc

Costa Rica

E csoport

Nyizsnyij Novgorod

21:00

július 1.

D1

C2

1/8 döntő 52.

Nyizsnyij Novgorod

21:00

július 6.

Gy49

Gy50

1/4 döntő 57.

Nyizsnyij Novgorod

17:00

 

 

Rosztov

 

június 17.

Brazilia

Svájc

E csoport

Rosztov

21:00

június 20.

Uruguay

Szaúd-Arábia

A csoport

Rosztov

18:00

június 23.

Dél-Korea

Mexikó

F csoport

Rosztov

21:00

június 26.

Izland

Horvátország

D csoport

Rosztov

21:00

július 2.

G1

H2

1/8 döntő 54.

Rosztov

21:00

 

 

Szamara

 

június 17.

Costa Rica

Szerbia

E csoport

Szamara

16:00

június 21.

Dánia

Ausztrália

C csoport

Szamara

19:00

június 25.

Uruguay

Oroszország

A csoport

Szamara

18:00

június 28.

Szenegál

Kolumbia

H csoport

Szamara

18:00

július 2.

E1

F2

1/8 döntő 53.

Szamara

18:00

július 7.

Gy55

Gy56

1/4 döntő 60.

Szamara

18:00

 

 

Szaranszk

 

június 16.

Peru

Dánia

C csoport

Szaranszk

19:00

június 19.

Kolumbia

Japán

H csoport

Szaranszk

18:00

június 25.

Irán

Portugália

B csoport

Szaranszk

21:00

június 28.

Panama

Tunézia

G csoport

Szaranszk

21:00

 

 

Volgograd

 

június 18.

Tunézia

Anglia

G csoport

Volgográd

21:00

június 22.

Nigéria

Izland

D csoport

Volgográd

18:00

június 25.

Szaúd-Arábia

Egyiptom

A csoport

Volgográd

17:00

június 28.

Japán

Lengyelország

H csoport

Volgográd

17:00

 

 

Jekatyerinburg

 

június 15.

Egyiptom

Uruguay

A csoport

Jekatyerinburg

17:00

június 21.

Franciaország

Peru

C csoport

Jekatyerinburg

17:00

június 24.

Japán

Szenegál

H csoport

Jekatyerinburg

20:00

június 27.

Mexikó

Svédország

F csoport

Jekatyerinburg

19:00